עתיד מפחיד בין טכנולוגיה

עם בן אדם ילמד איך לישלוט במחשב על ידי המח, אז איפה הערבויות, שהחלק האפור הזה לא יותקף על ידי חרקים וטרוינים?

בכל טכנולוגיה חדשנית ומתקדמת יש את הדבר הטוב אבל… יש גם משהו מפחיד ואפל בחלק השני של אותו המטבע.

נוירו-מחשב

נוירו מחשב שלום מהעתיד. הוא מרשה לישלות במחשב ישירות מהמוח, נישמע מושכני. אבל השלב החדש יכול לפתוח בעיה חדשה. לדוגמה: קשר חוזר מה יקרה למוח שלנו עם הוא יפגש עם וירוס של מחשבים? ודבר יותר מפחיד מה עם יהיה אפשר לשלוט בבן אדם דרך המחשב?

בן אדם

בשר סינטטי

את רוב האנשים מפחיד שבפסט פוד יש בשר סנטטי. חדשות “טובות” אז הדעגות שלהם ב-10 שנים הקרובות הולכים ליגדול. היום בשר בקר, ביצים, חזיר כבר מגדלים במעבדות. דרך הגב, בתעם, זה כימעת כמו עמיתי.

בשר

אז עוד דבר מקטגורית הסינטתי שיכול להיות מפחיד

הלכוהול סינטטי

אלכוהול סינתטי הוא החלום של כל שיכור, ולא רק. הכל בגלל שיכרון קיים. זה ללא ספק להוביל להתעללות באלכוהול. ותופעות לוואי לזמן ארוך יכולות להיות הרבה יותר חמורות מאשר כאב ראש בבוקר.

רובות לחיבוקים

רובות לחיבוקים, המציעו אותו בשביל להחליף חיות מחמד.זהו רובות המתאר את תנועותיו של בעלי החיים ומכוסה בפרווה נעימה למגע. למישהו זה יכול ליראות מגניב או נחמד ואת מישהו זה מפחיד לעזאזל

רכבות ואקום

רכבת ואקום, רכבת אשר מורמת מעל האדמה בתוך צינורות יש קרונות שנימצעים בהם בני אדם. זאת יכולה להיות תשתית טוב ליתקדמות ממקום למקום בעתיד. אבל התאונות בלולאות, יהיו הרבה הרבה יותר קשות, מאשר יתאפחות ברכבת רגילה. כן, אין ספק שהתקנה כזאת של רכבת תביא הרבה נזק לסביבה.

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *